6. Władysław Czachórski - Portret młodej damy z kwiatami

    Jan Styka
    - Dom rodzinny,

    Autor Nieokreślony (wg Nicolai Kornilovitsch Pimonenko)
    - Wróżenie woskiem,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 01.03.2016, poz. 1.

Nr katalogowy: 6

Władysław Czachórski (1850 - 1911)
Portret młodej damy z kwiatami

olej, deska / 30 x 17 cm
sygn. u dołu: Czachórski

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
5 593 - 7 830 EUR
6 632 - 9 284 USD