14. Leon Wyczółkowski - Góralka, 1900

    Leon Wyczółkowski
    - Autoportret konny / Powitanie stepów, 1892,

    Edward Okuń
    - Gałęzie jabłoni,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 28.02.1999, poz. 51

Nr katalogowy: 14

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)
Góralka, 1900

pastel, papier / 70 x 97 cm
sygn. l.g.: LWyczółkowski 1900

Estymacja:
150 000 - 250 000 zł
33 558 - 55 929 EUR
39 788 - 66 313 USD