15. Edward Okuń - Gałęzie jabłoni

    Leon Wyczółkowski
    - Góralka, 1900,

    Zbigniew Pronaszko
    - Złoty cielec,

Proweniencja

Rempex, aukcja 28.01.2004, poz. 218.

Nr katalogowy: 15

Edward Okuń (1872 - 1945)
Gałęzie jabłoni

olej, sklejka / 44,5 x 35,5 cm

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 712 - 8 949 EUR
7 958 - 10 611 USD