22. Czesław Wasilewski (I. Zygmuntowicz) - Drwale w lesie

    Jacek Malczewski
    - Wspomnienia wojenne, 1906,

    Teodor Axentowicz
    - Na Gromniczną,

Proweniencja

Łódź, kolekcja prywatna
Agra Art, aukcja 8.12.2013, poz. 51.

Nr katalogowy: 22

Czesław Wasilewski (I. Zygmuntowicz) (1875 - 1947)
Drwale w lesie

olej, płótno / 76 cm x 96,5 cm
sygn. p.d.: Zygmuntowicz

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 593 - 6 712 EUR
6 632 - 7 958 USD