26. Jerzy Kossak - Rydz Śmigły pod Laskami, 1936

    Jerzy Kossak
    - Odwrót spod Moskwy, 1930,

    Jerzy Kossak
    - Bitwa pod Kutnem, 1939,

Proweniencja

Olszański K., Jerzy Kossak, wyd. Ossolińskich, Wrocław. Warszawa. Kraków 1992, il. 157
Pocztówka, Wydawnictwo Salonu Malarzy Polskich w Krakowie, Druk Akropol, Kraków. Seria 76/86.

Nr katalogowy: 26

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Rydz Śmigły pod Laskami, 1936

olej, sklejka / 54 x 99 cm
sygn. l.d.: (…) Prezydentowi Kaplickiemu Jerzy Kossak 1936

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 423 - 17 898 EUR
15 916 - 21 221 USD

70 000 zł
15 660 EUR
18 568 USD