28. Feliks Michał Wygrzywalski - Modlitwa

    Jerzy Kossak
    - Bitwa pod Kutnem, 1939,

    Alfons Karpiński
    - Róże,

Proweniencja

Nr katalogowy: 28

Feliks Michał Wygrzywalski (1875 - 1944)
Modlitwa

olej, płótno / 55 x 75 cm
sygn. p.d.: "Koran" F.M.Wygrzywalski

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 356 - 4 475 EUR
3 979 - 5 306 USD