29. Alfons Karpiński - Róże

    Feliks Michał Wygrzywalski
    - Modlitwa,

    Wojciech Weiss
    - Kiki, Śpiący piesek, ok. 1937,

Proweniencja

Łódź, kolekcja prywatna
Desa Unicum, aukcja 12.06.2014, poz. 61

Nr katalogowy: 29

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Róże

olej, tektura / 39,5 x 49 cm
sygn. p.d.: a.karpiński, na odwrocie autorski opis: "Róże" mal. a.karpiński Kraków

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł ●
3 132 - 4 027 EUR
3 714 - 4 775 USD