46. Bogusław Szwacz - Kompozycja, ok. 1940

    Józef Czapski
    - Cafe in the gallery, 1968,

    Zbigniew Tymoszewski
    - Kompozycja ,

Proweniencja

Nr katalogowy: 46

Bogusław Szwacz (1912 - 2009)
Kompozycja, ok. 1940

olej, karton, płótno / 56,5 x 67 cm

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 475 - 6 712 EUR
5 306 - 7 958 USD