47. Zbigniew Tymoszewski - Kompozycja

    Bogusław Szwacz
    - Kompozycja, ok. 1940,

    Alfred Lenica
    - Złożone Działanie, 1966,

Proweniencja

Nr katalogowy: 47

Zbigniew Tymoszewski (1924 - 1963)
Kompozycja

olej, płótno / 74 x 90,5 cm

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 475 - 5 593 EUR
5 306 - 6 632 USD