50. Lech Kunka - Portret kobiety

    Alfred Lenica
    - Pasjans, 1976 r.,

    Teofil Ociepka
    - Raj, 1950,

Proweniencja

Paryż, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 50

Lech Kunka (1920 - 1978)
Portret kobiety

olej, płótno / 90 x 70 cm
sygn. p.d: L. Kunka

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł ●
1 790 - 2 685 EUR
2 123 - 3 184 USD