56. Judyta Sobel - Kompozycja z łódką, 1961

    Eugeniusz Geppert
    - Czerwona szarfa, 1975,

    Jonasz Stern
    - Ziemia obiecana, 1970,

Proweniencja

USA, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 56

Judyta Sobel (1924 - 2012)
Kompozycja z łódką, 1961

olej, płótno / 91,5 x 76,5 cm
sygn. p.d.: J.SOBEL 1961 na odwrocienapis: AC- oraz na blejtramie flamastrem: 256-I Acre

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł ●
3 356 - 5 593 EUR
3 979 - 6 632 USD