57. Jonasz Stern - Ziemia obiecana, 1970

    Judyta Sobel
    - Kompozycja z łódką, 1961,

    Maria Stangret
    - Informel, 1963,

Proweniencja

zakup z pracowni artysty

Nr katalogowy: 57

Jonasz Stern (1904 - 1988)
Ziemia obiecana, 1970

tech. mieszana, collage, płótno / 85,5 x 65,5 cm
sygn. p.d.: Stern 970, na odwrocie: STERN Jonasz oraz karteczka odręcznie czerwoną kredką: Tytuł Ziemia Obiecana Technika Collage Wymiar 85,5 x 65,5 Adres Kraków Os. Rydla 10A

Estymacja:
40 000 - 55 000 zł ●
8 949 - 12 305 EUR
10 611 - 14 589 USD