58. Maria Stangret - Informel, 1963

    Jonasz Stern
    - Ziemia obiecana, 1970,

    Jan Lebenstein
    - Figura osiowa, 1958,

Nr katalogowy: 58

Maria Stangret (1929 - 2020)
Informel, 1963

olej, karton / 88 x 63,5 cm
sygn. p.d.: M. Stangret 1963

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
4 027 - 5 593 EUR
4 775 - 6 632 USD