60. Rajmund Ziemski - Pejzaż czarny, 1959

    Jan Lebenstein
    - Figura osiowa, 1958,

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż, 1963,

Proweniencja

Nr katalogowy: 60

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
Pejzaż czarny, 1959

olej, płótno / 85 x 130 cm
sygn. na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI WARSZAWA 85 x 130 "PEJZAŻ CZARNY"

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 949 - 11 186 EUR
10 611 - 13 263 USD