61. Rajmund Ziemski - Pejzaż, 1963

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż czarny, 1959,

    Tadeusz Brzozowski
    - Sukurs, 1981,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja rodziny Rakusa-Suszczewski
podarunek od artysty

Nr katalogowy: 61

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
Pejzaż, 1963

tech. mieszana, papier / 52 x 48 cm
sygn. p.d.: 9-XI-63 RAJMUND ZIEMSKI

Estymacja:
6 000 - 9 000 zł ●
1 343 - 2 014 EUR
1 592 - 2 388 USD