63. Jerzy Nowosielski - Abstrakcja czerwona II, 1973

    Tadeusz Brzozowski
    - Sukurs, 1981,

    - Cerkiewka, 1992,

Proweniencja

Desa Unicum, aukcja 10.12.2015, poz. 10

Baranów Sandomierski, III Muzycznych Spotkań w Baranowie Sandomierskim, wystawa malarstwa Tadeusza Brzozowskiego i Jerzego Nowosielskiego, 1978
Białystok, Salon Wystawowy BWA, wystawa indywidualna, 1976
Poznań, BWA Arsenał, wystawa indywidualna, 1976
Rzeszów, BWA, wystawa indywidualna, 1975
Kraków, Pawilon Wystawowy BWA, wystawa indywidualna, 1974

Jerzy Nowosielski, ed. Szczepaniak A., wyd. Skira, Milano 2019, s. 203.

Nr katalogowy: 63

Abstrakcja czerwona II, 1973

olej, płótno / 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1973 ABSTRAKCJA CZERWONA II

Estymacja:
350 000 - 450 000 zł ●
78 300 - 100 672 EUR
92 839 - 119 364 USD