64. Jerzy Nowosielski - Cerkiewka, 1992

    - Abstrakcja czerwona II, 1973,

    Ryszard Winiarski
    - Penetration of real space ..., 1974,

Nr katalogowy: 64

Cerkiewka, 1992

olej, płótno / 73 x 61 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1992

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
15 660 - 20 135 EUR
18 568 - 23 873 USD