75. Zofia Artymowska - Samarra z cyklu Poliformy XXVI, 1972

    Danuta Lewandowska
    - Nr 5, 1975,

    Jan Ziemski
    - Kompozycja,

Nr katalogowy: 75

Zofia Artymowska (1923 - 2000)
Samarra z cyklu Poliformy XXVI, 1972

akryl, płótno / 100 x 82 cm
sygn. na odwrocie: Z. ARTYMOWSKA 1972 POLIFORMY XXVI akryl „SAMARRA"

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
7 830 - 8 949 EUR
9 284 - 10 611 USD