81. Tomasz Tatarczyk - Czarne wzgórze

    Edward Krasiński
    - Interwencja, 1977,

    Erna Rosenstein
    - Cicho,

Proweniencja

Szwecja, kolekcja prywatna

Warszawa, Galeria Foksal, Wystawa indywidualna Tomasz Tatarczyka, 08.-09.1988.

Nr katalogowy: 81

Tomasz Tatarczyk (1947 - 2010)
Czarne wzgórze

olej, płótno / 100 x 170 cm
sygn. na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK „CZARNE WZGÓRZE" 1988; nalepka wystawowa Galerii Foksal z wystawy indywidualnej w 1988 roku

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł ●
26 846 - 33 558 EUR
31 831 - 39 788 USD