91. Władysław Jackiewicz - Obraz XII, 1994

    Stefan Krygier
    - Nofret, 1965,

    Tadeusz Dominik
    - Alaska, 1994,

Sopot, Państwowa Galeria Sztuki, Władysław Jackiewicz. Malarstwo Warszawa, 2004 Piękna Gallery, Władysław Jackiewicz. Mowa Ciała, 09.-10.2019.

Władysław Jackiewicz. Nagroda im. Kazimierza Ostrowskiego 2007 za 2006 rok, Gdańsk, s. 25
Władysław Jackiewicz. Malarstwo [katalog sztuki], Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2004, s. 20.

Nr katalogowy: 91

Władysław Jackiewicz (1924 - 2016)
Obraz XII, 1994

olej, płótno / 150 x 130 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz na odwrocie na blejtramie: W.Jackiwicz Obraz XII/94

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 580 - 4 475 EUR
4 245 - 5 306 USD

28 000 zł
6 264 EUR
7 428 USD