99. Andrzej Nowacki - 05.09.03, 2003

    Leon Tarasewicz
    - Kompozycja, 2018,

    - Pejzaż fabryczny, 2019,

Proweniencja

Berlin, kolekcja prywatna
Berlin, własność artysty

Szczecin, Muzeum Narodowe, Andrzej Nowacki.Wystawa indywidualna. Rytm i rezonans. Reliefy i rysunki, 6 – 30.09.2004
Otróda, Centrum Kultury, Sztuka Formy, 29.06.-30.08.2019

Sztuka Formy [katalog wystawy], Centrum Kultury w Ostrodzie, 2019, s. 38.

Nr katalogowy: 99

Andrzej Nowacki (1953)
05.09.03, 2003

akryl, relief, płyta pilśniowa / 126 x 126 cm
sygn. na odwrocie: A. NOWACKI 2003

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 186 - 13 423 EUR
13 263 - 15 916 USD