102. Edward Dwurnik - Pałac Staszica, 2002

    - Lato / Dziennik 26VI-16VII, 2012,

    Stanisław Baj
    - Rzeka Bug,

Nr katalogowy: 102

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
Pałac Staszica, 2002

olej, płótno / 100 x 73 cm
sygn. p.d.: PAŁAC STASZICA 2002 E.DWURNIK oraz na odwrocie: 2002 E.DWURNIK „Pałac Staszica" NR: XI-290 2796

Estymacja:
55 000 - 70 000 zł ●
12 305 - 15 660 EUR
14 589 - 18 568 USD