103. Stanisław Baj - Rzeka Bug

    - Pałac Staszica, 2002,

Nr katalogowy: 103

Stanisław Baj
Rzeka Bug

olej, płótno / 60 x 120 cm
sygn. p.d.: S. Baj oraz na odwrocie: Stanisław Baj „Rzeka Bug” 2020

Estymacja:
15 000 - 30 000 zł ●
3 356 - 6 712 EUR
3 979 - 7 958 USD