1. Daniel Krysta - Tchnienie, 2016

    Jakub Ciężki
    - Bez tytułu, 2016 ,

Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom uzyskał w 2004r. w pracowni prof. Stanisława Kortyki. Jest laureatem licznych konkursów w tym: W 2002 zdobył wyróżnienie honorowe rektora Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu; Konkurs Malarstwa i Grafiki „PIZZA HUT” –Wrocław; 2002- I Nagroda w kategorii malarstwa ściennego- II Ogólnopolskie Biennale Malarstwa Ściennego i Rzeźby Plenerowej w Mykanowie; 2003- II Nagroda- Konkurs „Obraz i Rysunek o Tematyce Biblijnej”- III Konfrontacje Artystyczne „Sacrum w Sztuce”- Wadowice; 2004- Nagroda w konkursie malarskim Samsung Art Master; 2004- Stypendium Banku Millennium „Prestige”. Jest autorem wystaw indywidualnych w tym: 2006- Malarstwo - Galeria Artinfo.pl - Fabryka Trzciny – Warszawa; 2011- Placebo - BWA Sanok – Sanok; 2012-16 decybeli - Galeria Socato – Wrocław; 2013- Malarstwo - Galeria T&T w ramach Festiwalu Wagnera - Bayreuth – Niemcy; 2019- Circle- IAGA Contemporary Art- Cluj-Napoca, Rumunia. W ostatnich latach artysta brał udział w wielu znaczących wystawach zbiorowych takich jak: w 2019 - Pałac sztuki. Młode malarstwo polskie - Muzeum Narodowe w Gdańsku; 2019- David Shepherd Wildlife Foundation-Wildlife Artist of the Year 2019-Mall Galleries, Londyn-Anglia; 2019 - Międzynarodowa Wystawa Sztuki - NordArt 2019 - Kunstwerk Carlshütte, Büdelsdorf – Niemcy oraz 2019- NanoArt -Galerie Roi Doré - Paryż – Francja.

Nr katalogowy: 1

Daniel Krysta (1976)
Tchnienie, 2016

tech. mieszna, akryl, tempera, płótno / 110 x150 cm
sygn. na odwrocie DANIEL KRYSTA tyt. „tchnienie" tech. miesz. na płótnie (akryl, tempera) 150 x 110 cm. 2016

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł ●
1 337 - 1 560 EUR
1 640 - 1 913 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia