9. Daniela Jauregui - Where is the beautiful heaven, 2020

    Kamil Jaczyński
    - Saturday Night Fever, 2020 ,

    Daniela Jauregui
    - Rabbit Season, 2020,

Oprócz twórczości artystycznej Daniela Jauregui wraz ze swoim mężem prowadzą rezydencje artystyczną JAGUAR NEGRO Art Center zajmującą się projektami promującymi rozwój i wymianę kulturalną zarówno lokalną, krajową, jak i międzynarodową. Główna misja rezydencji jest organizowanie projektów społecznych, kulturalnych, ekologicznych i artystycznych, które promują związki między naturą i kulturą, z kolei uwzględniają rodzimą wiedzę o współistnieniu ze środowiskiem.

Rezydencja położona jest w samym sercu dżungli Majów. Na rezydencje składają się domy, które wbudowane są w korony drzew i całkowicie koegzystują z naturalnym środowiskiem.

Po zakończeniu miedzynarodowych studiów na uczelni w Madrycie oraz Budapeszcie artystka rozpoczeła cykl ponad 40 rezydencji na międzynarodowych sympozjach artystycznych w krajach takich jak Francja, Węgry, Włochy, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Transylwania, Słowacja, Słowenia, Iran, Austria, Polska i Bośnia i Hercegowina. W 2009 roku brała udział w X Biennale Sztuk Plastycznych" w Habanie na Kubie w Instituto Superior de Arte, ISA, a także prezentowała swój projekt wystawowy "Oczami dziecka" w Galerii Teodoro Ramos Blanco w Habanie na Kubie.

Nr katalogowy: 9

Daniela Jauregui (1985)
Where is the beautiful heaven, 2020

akryl, płótno / 120 x 100 cm
sygn. p.d. : DJ oraz na odwrocie: Where is the beautiful heaven. 2020, DJ MeXICO

Estymacja:
16 000 - 18 000 zł
3 564 - 4 009 EUR
4 372 - 4 919 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia