18. Natalia Rozmus - Baran, z serii Konstelacje, 2016 r.

    Andrzej Lichota
    - Abstrakcja No.23, 2015 z cyklu: Australia,

    Sebastian Skoczylas
    - Ultra- fiolet, 2020,

(ur. 1983 r.) w latach 2007-2012 studiowała na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a w latach 2003-2008 na ASP w Poznaniu na Wydziale Architektury i Wzornictwa. W 2012 r. zaprezentowała wystawę indywidualną inSPIRAcje w Galerii Auto Watin, Poznan´; uczestniczyła w przeglądzie „Świeża krew” w Galerii Socatao, Wrocław oraz w zbiorowej wystawie laureato´w konkursu Artist Wanted: Art Takes Times Square, Nowy Jork. Ma na koncie wystawy indywidualne: fotografii i rysunko´w, Salon VW Krotoski-Cichy, Przez´mierowo (2003); There’s a Road, Salon Audi, Przez´mierowo (2008); Don’t Stop Me Now, Galeria Dymlingen, Jo¨nko¨ping, Szwecja (2009); Smak Podróży, Sztukafeteria, Poznań (2010); Malarstwo, Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Kriomedica?, Poznań (2011); Zakamarki, Galeria Bekos, Poznań (2011).

Nr katalogowy: 18

Natalia Rozmus (1983)
Baran, z serii Konstelacje, 2016 r.

akryl, płótno / 140 x 70 cm
sygn. l. d.: Rozmus 16na odwrocie napis: „Baran/Aries” natalia rozmus 2016; pieczęć autorska

Estymacja:
1 500 - 2 000 zł ●
335 - 446 EUR
410 - 547 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia