24. Karolina Jaklewicz - Boli mnie Krzyż, 2019

    Karolina Jaklewicz
    - Raj nieutracony, 2020,

    Olga Wolniak
    - Oczy wschodu, 2015,

Nr katalogowy: 24

Karolina Jaklewicz (1979)
Boli mnie Krzyż, 2019

olej, płótno / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Boli mnie krzyż 2010

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 782 - 2 228 EUR
2 186 - 2 733 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia