26. Adam Bakalarz - PZG, 2020

    Olga Wolniak
    - Oczy wschodu, 2015,

    Przemysław Łopaciński
    - Teraz się uśmiecha…, 2015,

Jeden z najciekawszych i najlepiej zapowiadających się artystów młodego pokolenia. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i rzeźbą. Absolwent Grafiki na Wydziale Sztuki UP w Krakowie. Dyplom 2016 pod kierunkiem dr. Stanisława Cholewy w pracowni wklęsłodruku. Jego prace znajdują się w kolekcjach w Polsce i za granicą. Jest autorem wielu wystaw w tym w 2019 - Gdańsk, Salon BoConcept, “Geometria biologiczna”, Galeria ToTuart; 2019 - Warszawa, Centrum Praskie Koneser, “Geometria biologiczna”, Galeria ToTuart 2019 - Kraków, Muzeum Narodowe, „Sztuka teraz”; 2018 – Sopot, wystawa indywidualna „Między farbą a strukturą”, SDA.

Nr katalogowy: 26

Adam Bakalarz (1989)
PZG, 2020

akryl, płótno / 110 x 80 cm
sygn. na odwrocie: A. BAKALARZ 2020 „PZG"

Estymacja:
12 000 - 16 000 zł
2 673 - 3 564 EUR
3 279 - 4 372 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia