29. Zbigniew Gorlak - Piramida, 1998

    Mariusz Mikołajek
    - Karuzela, 2009, z cyklu: Hand Made Indigo Art,

    Grzegorz Bienias
    - Bez tytułu, z cyklu: Torsy,

Jest grafikiem i malarzem. Dyplom obronił w 1979 roku w pracowni prof. Władysława Jackiewicza w ASP w Gdańsku. Jako profesor tytularny prowadzi pracownię litografii i druku płaskiego w ASP w Gdańsku. Jest pomysłodawcą wielu projektów wystawienniczych, między innymi Retrospekcja I i II prezentujących najlepsze dyplomy graficzne, wymian międzyuczelnianych Wrocław w Gdańsku – Gdańsk we Wrocławiu, Poznań w Gdańsku – Gdańsk w Poznaniu. Prace w zbiorach Firmy LEGO w Bilung, w Museum Junge Kunst we Frankfurcie nad Odrą, Fundacji M.M. Pieńkowski, Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Nr katalogowy: 29

Zbigniew Gorlak (1955)
Piramida, 1998

akryl, płótno / 180 x 145 cm
sygn. na odwrocie: Gorlak Zbigniew Piramida 145 x 180

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 009 - 4 455 EUR
4 919 - 5 465 USD

17 000 zł
3 787 EUR
4 645 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia