46. Adam Oroń - Interrogators, 2016

    Blanka Dudek
    - Przemiany 1, 2014,

    Damian Nieroda
    - Melodramat, 2012,

Nr katalogowy: 46

Adam Oroń (1987)
Interrogators, 2016

olej, płótno / 50 x 70 cm
sygn. l.d.: -A. OROŃ-

Estymacja:
1 800 - 2 500 zł ●
401 - 557 EUR
492 - 684 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia