51. Iwona Górska - Sen, 2013

    Ivo Nikić
    - Dziewczynka z szumem TV, 2006,

    Kazimierz Zieliński
    - Zaskoczenie, lata 80.,

Ukończyła Wydział Malarstwa ASP w Gdańsku w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Studiowała także malarstwo w pracowni prof. S. Pizzi na Accademia Di Belle Arti Di Brera w Mediolanie. Autorka wystaw indywidualnych prezentowanych w Gdańsku i na Litwie. Brała udział w wystawach zbiorowych m.in.: Współczesność kontra Antyk, Mediolan, Włochy (2009); Wystawa Młodych, Fabryka Karabinów, Gdańsk (2011).

Nr katalogowy: 51

Iwona Górska (1985)
Sen, 2013

olej, płótno / 80 x 100 cm
sygn. l.d.: IWONA GÓRSKA

Estymacja:
2 000 - 3 000 zł ●
446 - 669 EUR
547 - 820 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia