56. Marta Paulat - Skarb, 2009

    Małgorzata Łodygowska
    - Meri w Grochy, 2014,

    Rafał Bojdys
    - Spotkanie z zającem, 2013,

(ur. 1977 r.) studiowała na ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. J. Modzelewskiego. Dyplom z zakresu malarstwa i litografii zdobyła w 2002 r. Współpracowała z Galerią Zewnętrzną AMS (2002-2003). Autorka wystaw indywidualnych: Wakacje nad morzem czerwonym, Galeria Nova, Kraków (2004) i Więzy krwi, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 56

Marta Paulat (1977)
Skarb, 2009

akryl, płótno / 130 x 130 cm
sygn. na odwrocie: marta paulat 2009 napis ołówkiem na krośnie: 130 x 130 Paulat

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł ●
1 114 - 1 337 EUR
1 367 - 1 640 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia