7. Adam Franz - Konie na puszcie, 1880

    Juliusz Kossak
    - Dwaj Kozacy konno, 1856,

    Alfred Wierusz-Kowalski
    - Polowanie na lisa. Lisa dopadły, ok. 1880,

Proweniencja

Suwałki, depozyt Muzeum Okręgowego Poznań, kolekcja prywatna Sotheby's, aukcja 02.04.1998, poz. 120

Nr katalogowy: 7

Adam Franz (1815 - 1886)
Konie na puszcie, 1880

olej, płótno / 95 x 164 cm
sygn. p.d.: Franz Adam / 80

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł
33 483 - 44 643 EUR
40 432 - 53 909 USD