31. Wiktor Korecki - Pejzaż zimowy
Nr katalogowy: 31
Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Pejzaż zimowy
olej, płótno / 60 x 91 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI
- Estymacja:
7 000 - 10 000 zł ●
1 563 - 2 233 EUR
1 887 - 2 696 USD
7 000 zł
1 563 EUR
1 887 USD