31. Wiktor Korecki - Pejzaż zimowy

    Fryderyk Pautsch
    - Portret kobiety,

    Wiktor Korecki
    - Kaczeńce,

Nr katalogowy: 31

Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Pejzaż zimowy

olej, płótno / 60 x 91 cm
sygn. p.d.: WIKTOR KORECKI

Estymacja:
7 000 - 10 000 zł ●
1 563 - 2 233 EUR
1 887 - 2 696 USD