32. Wiktor Korecki - Kaczeńce
Nr katalogowy: 32
Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Kaczeńce
olej, tektura / 33 x 49 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI
- Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 117 - 1 563 EUR
1 348 - 1 887 USD
10 000 zł
2 233 EUR
2 696 USD