32. Wiktor Korecki - Kaczeńce

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż zimowy,

    Józef Rapacki
    - Pejzaż z brzozą, 1925,

Nr katalogowy: 32

Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Kaczeńce

olej, tektura / 33 x 49 cm
sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 117 - 1 563 EUR
1 348 - 1 887 USD