36. Stanisław Kamocki - Sandomierz, ok.1925

    Józef Rapacki
    - Odpoczynek pod gruszą, 1923,

    Włodzimierz Terlikowski
    - Paysage présumé des Landes, 1927,

Proweniencja

Cieszyn, kolekcja prywatna
Katowice, kolekcja Jacka Urbańskiego
kolekcja rodziny artysty do 1944

Nr katalogowy: 36

Stanisław Kamocki (1875 - 1944)
Sandomierz, ok.1925

olej, tektura / 50 x 70 cm
sygn. p.d.: StKamocki
na odwrocie opisany: S. Kamocki Sandomierz oraz nalepka TPSP w Krakowie z 1925 roku

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł
8 929 - 13 393 EUR
10 782 - 16 173 USD

55 000 zł
12 277 EUR
14 825 USD