41. Alfred Aberdam - Kwiaty w wazonie

    Mojżesz Kisling
    - Sonia,

    Maurice de Vlaminck
    - Martwa natura z owocami,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 01.03.2016, poz. 28

Nr katalogowy: 41

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Kwiaty w wazonie

olej, płótno / 81 x 60 cm
sygn. p.g.: Aberdam

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 813 - 10 045 EUR
9 434 - 12 130 USD

32 000 zł*
7 143 EUR
8 626 USD