50. Wojciech Weiss - Winobranie / Bachanalie, 1937

    Feliks Michał Wygrzywalski
    - Kupcy,

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Kontrabasista, ok. 1927,

Proweniencja

Polska, kolekcja prywatna Doyle New York, aukcja 16.09.2020 poz.6 New Jersey, Montclair, kolekcja Dorothei Benton Frank New York, Brooklyn, Lipert Gallery

Nr katalogowy: 50

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Winobranie / Bachanalie, 1937

olej, płótno / 50 x 65,4 cm
sygn. u dołu monogramem: WW

Estymacja:
250 000 - 350 000 zł
55 804 - 78 125 EUR
67 386 - 94 340 USD