57. Witold Urbanowicz - Kwadrat, 1962

    Aleksander Kobzdej
    - Fresser, 1965,

    Jan Lebenstein
    - Figura na osi 117, 1961,

Poznań, Galeria Piekary, Doświadczenie materii, 1.02-28.02.2005

Doświadczenie materii [katalog wystawy], Galeria Piekary, Poznań 2005, s. 12

Nr katalogowy: 57

Witold Urbanowicz (1931 - 2013)
Kwadrat, 1962

technika mieszna, płótno / 64 x 66 cm
sygn. p.d.: WITOLD URBANOWICZ 1962
na odwrocie: „KWADRAT" 1962 64 x 66 cm WITOLD URBANOWICZ POLSKA KRAKÓW 48m 23 ul. KOŚCIUSZKI

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
4 018 - 5 581 EUR
4 852 - 6 739 USD