60. Stanisław Eleszkiewicz - Miastowi Nowożeńcy, 1952

    Lech Kunka
    - Kabaret paryski, 1952,

    Andrzej Mierzejewski
    - Pejzaż, ok. 1949 ,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna Francja, Boisgirard-Antonini

Nr katalogowy: 60

Stanisław Eleszkiewicz (1900 - 1963)
Miastowi Nowożeńcy, 1952

olej, tektura / 19,5 x 23 cm
syg. l.d.: S. Eleszkiewicz

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 581 - 6 697 EUR
6 739 - 8 087 USD