62. Jerzy Mierzejewski - Pejzaż z drzewem

    Andrzej Mierzejewski
    - Pejzaż, ok. 1949,

    Marc Chagall
    - Autoportret z wieżą Eiffla, 1957,

Nr katalogowy: 62

Jerzy Mierzejewski (1917 - 2012)
Pejzaż z drzewem

olej, płótno / 90 x 117 cm
Sygn. p.d.: Jerzy Mierzejewski 79-81

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 581 - 6 697 EUR
6 739 - 8 087 USD

25 000 zł
5 581 EUR
6 739 USD