83. Janusz Orbitowski - 6/87, 1987

    - Akt we wnętrzu, 1996,

    Leon Tarasewicz
    - Bez tytułu, 1988,

Proweniencja

Kraków, kolekcja rodziny artysty

Nr katalogowy: 83

Janusz Orbitowski (1940 - 2017)
6/87, 1987

akryl, drewno, deska / 121,5 x 150 cm
sygn. na odwrocie: Janusz ORBITOWSKI 1987 6/87 120x 150

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
17 858 - 22 322 EUR
21 564 - 26 955 USD

80 000 zł
17 858 EUR
21 564 USD