90. Edward Dwurnik - New York, 2017

    - Trzy tulipany nad kanałem w Bydgoszczy, 1991,

    - Błękitne tulipany, 2018,

Nr katalogowy: 90

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
New York, 2017

olej, płótno / 200 x 270 cm
sygn. d.ś.: E. DWURNIK NEW YORK 2017 opisana na odwrocie: 2017 E. DWURNIK "NEW YORK" NR IX 2265 6766

Estymacja:
200 000 - 250 000 zł ●
44 643 - 55 804 EUR
53 909 - 67 386 USD