3. August von Brandis - Sala pałacowa, ok. 1935

    Franciszek Kostrzewski
    - Spotkanie pod lasem, 1893,

    Tadeusz Styka
    - Portret blondynki,

Proweniencja

Kielce, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 3

August von Brandis (1862 - 1947)
Sala pałacowa, ok. 1935

olej, płótno / 93 x 68 cm
sygn. l.d.: A v Brandis

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
1 983 - 2 644 EUR
2 407 - 3 209 USD