19. Eugen Spiro - Na święto, 1933

    Julian Fałat
    - Na polowanie, 1915,

    Witold Rzegociński
    - Burza,

Proweniencja

Bydgoszcz, kolekcja prywatna
Dannenberg, aukcja 19.09.2020, poz. 3940
Niemcy, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 19

Eugen Spiro (1874 - 1972)
Na święto, 1933

olej, płótno / 100 x 75 cm
sygn.l.d.: E.Sp.33 oraz na odwrocie: Eugen Spiro
(Praca posiada ekspertyzę konserwatorską Prof. zw. dr hab. Dariusza Markowskiego)

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
8 811 - 13 216 EUR
10 696 - 16 043 USD