34. Zygmunt Waliszewski - Akt leżący na sofie, lata 20./30. XX w.

    Henryk Epstein
    - Wioska, 1925,

    Mojżesz Kisling
    - Portret młodej kobiety, 1931,

Proweniencja

Nr katalogowy: 34

Zygmunt Waliszewski (1897 - 1936)
Akt leżący na sofie, lata 20./30. XX w.

gwasz, tektura / 29 x 29,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Z.Waliszewski

Estymacja:
28 000 - 35 000 zł
6 168 - 7 710 EUR
7 487 - 9 359 USD