39. Zygmunt Menkes - Martwa natura z melonem

    Zygmunt Menkes
    - Kobieta w fotelu, przed 1950,

    Salvador Dali
    - Bazylika Św. Marka, 1975,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 12.03.2019, poz. 35

Nr katalogowy: 39

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Martwa natura z melonem

olej, płótno / 81 x 53 cm
sygn. p.d.: Menkes

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
17 622 - 26 432 EUR
21 391 - 32 086 USD