40. Salvador Dali - Bazylika Św. Marka, 1975

    Zygmunt Menkes
    - Martwa natura z melonem,

    Pablo Picasso
    - Peintre et modèle tricotant, 1927,

Nr katalogowy: 40

Salvador Dali (1904 - 1989)
Bazylika Św. Marka, 1975

litografia barwna, papier / 61 x 80 cm (w świetle oprawy)
sygn.p.d. monogram wiązany, z lewej: EA

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 406 - 6 608 EUR
5 348 - 8 022 USD