44. Joan Miro - Sculpture, Plate II

    Joan Miro
    - Sculpture, Plate I,

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Klatka i worki, 1929,

Nr katalogowy: 44

Joan Miro (1893 - 1983)
Sculpture, Plate II

litografia barwna, papier / 27,5 x 56 cm
sygn. na płycie p.d.: Miro
(Praca posiada certyfikat autentyczności Fine Prints Art z Nowego Jorku)

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 406 - 5 507 EUR
5 348 - 6 685 USD