82. Andrzej Sadowski - Piran - port, 1980-81

    Henryk Płóciennik
    - Kompozycja czerwona, 1990-1991,

    Erna Rosenstein
    - Konstruktor czasu, 1969,

Proweniencja

Nr katalogowy: 82

Andrzej Sadowski (1946 - 2016)
Piran - port, 1980-81

olej, płótno / 100 x 73 cm
sygn. p.d.: A. A. SADOWSKI 1980-81
na odwrocie autorska etykieta z opisem pracy oraz odręcznie: 170.

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 304 - 3 965 EUR
4 011 - 4 813 USD